Podstawy fotografii cz. 2

231 students

Czy Fotografia to Twoje hobby? Pasja? Sposób na miłe spędzenie czasu? A może z fotografią, związane są Twoje plany zawodowe? Niezależnie od tego, na które pytanie odpowiesz twierdząco, wiem, że Ty podobnie jak ja lubisz fotografować. Podobnie jak ja masz aparat fotograficzny i czerpiesz przyjemność z łapania ulotnych chwil i zapisywania ich na filmie lub karcie pamięci.

Jak widzisz, mamy trochę wspólnego, należymy do pewnej grupy ludzi, dla których fotografia jest czymś ważnym. Gdy o 4 rano wyruszam nad Narew, aby ‘upolować’ wschód słońca, nie jeden popuka się w czoło. Nie przejmuję się tym bo to jest dla mnie ważne. Przypuszczam ,że dla Ciebie również, skoro czytasz ten tekst. A jeśli zainteresowała Cię oferta kursu fotografii, to znaczy, że tak jak ja chcesz rozwijać swój warsztat fotograficzny.

Być może teraz zastanawiasz się, czy kurs fotografii, który prowadzę, jest dla Ciebie. Spróbuję rozwiać Twoje wątpliwości i opisać kurs w miarę możliwości najdokładniej odpowiadając na pytania, które najczęściej zadają mi przyszli uczestnicy.

Nauczyciel

Fotografujesz? Ja też. Fotografuję bo lubię, cenię świadome fotografowanie, staranną obróbkę i szacunek dla widza. Moja strona i blog: http://slawomirgawryluk.pl
zł670.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *