Książki oddam… komu?

Witam, parę dni temu poprosiłem Cię o odpowiedź na kilka pytań w ankiecie, oraz o zostawienie w komentarzu odpowiedzi na pytanie “Czym jest dla Ciebie Fotografia”.

Z poniższego video dowiesz się kto otrzyma obiecane przeze mnie książki.

8 odpowiedzi do “Książki oddam… komu?”

 1. Sławku, bardzo dziękuję za książkę!
  Oczywiście trafnie stwierdziłeś że mężowi się spodoba. Podałam Ci adres wysyłki który nie jest moim adresem domowym gdyż planuję zrobić mojemu mężowi niespodziankę.  Jestem przekonana że będzie ze mnie dumny ;-) I na pewno ucieszy go moje zaangażowanie w jego pasję! Przy okazji i dla mnie znajdzie się “argument” żeby wyrwać się z koleżankami na miasto: no bo zwycięzcom się nie odmawia, nieprawdaż?!
  Gdybyś poważnie myślał o e-booku z komentarzami to służę pomocą. Merytorycznie nie wnikam ale chętnie pomogę edytorsko ;-) Uwielbiam pisać tak samo jak inni uwielbiają fotografować. Dlatego szanuję pasje innych i chętnie zaglądam na fora tematyczne z różnych dziedzin.
  Jeszcze raz bardzo dziękuję! Ta wygrana jest dla mnie ważna. Tym bardziej gdy wczytuję się w swoją historię i widzę jak wiele znaczy dla mnie fotografia.

  Pozdrawiam ciepło wszystkich!
  Paula
   

 2. A mi niestety filmik się nie wyświetla, bo mam problemy z komputerem i nie moge dowiedzieć się kto wygrał!!! Może ktoś mógłby pomóc?!

 3. Oczywiście, podaję fragmenty adresów e-mail: losowanie 2 książek: 1. czelakowska_target@…., 2. kmyszkja80@….. Książka za najlepszy komentarz wędruje do Pauli (p.korczynska@…)

 4. Co do e-booka, chodzi mi po głowie taka formuła, aby każdy, kto chciałby wziąć udział w projekcie udostępnił 1 swoje zdjęcie. Taki ebook składałby się np. ze 100 fotografii opatrzonych komentarzem autora, czyli odpowiedzią na pytanie czym jest dla niego fotografia.

 5. Dziekuję. Niestety nie udało się, ale może kiedyś będę miała więcej szczęścia.

 6. Niestety nie moge zobzcyc filmiku niw yswietla mi sie prawidłowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *