Jak zapanować nad tysiącami zdjęć? VIDEO 2.

W poprzednim odcinku pokazałem jak przeprowadzam wstępną selekcje zdjęć. Dziś prezentuję Ci kolejne VIDEO na temat selekcji zdjęć w programie Lightroom 3. Niestety tym razem się rozgadałem i VIDEO przekroczyło dopuszczalny na YouTube limit 15 minut. Musiałem w związku z tym podzielić je na 2 części.

Jak zwykle liczę na komentarze dotyczące VIDEO, i przy okazji mam do Ciebie pytanie. Otóż przygotowuje kurs VIDEO na temat  zarządzania zdjęciami w LR3. Jak myślisz, czy lepszym rozwiązaniem jest udostępnienie wszystkich odcinków kursu od razu, czy udostępnianie ich po kolei, np po 1 dziennie? Ja się skłaniam ku drugiej opcji, gdyż w ten sposób lepiej mi się uczyć. Jakie jest Twoje zdanie?

P.S. Pod poprzednim VIDEO pojawiło się 16 komentarzy (w tym 3 moje). Mam dla Ciebie jeszcze jedno VIDEO. Udostępnię je jak tylko uzbieram … hmm, powiedzmy 25 komentarzy :)

17 odpowiedzi do “Jak zapanować nad tysiącami zdjęć? VIDEO 2.”

 1. Ja osobiście uważam, że lepszym sposobem na poznanie nowych rzeczy będzie zamieszczanie codziennie po jednym kursie/tutorialu. Pozdrawiam

 2. witam, instrukcje są niezmiernie przydatne, bardzo klarownie i rzeczowo omówione, tylko korzystać, proszę o następną/następne części, pozdrawiam

 3. Coraz ciekawiej, pierwsze video bardzo mi pomogło drugie rozwiązanie zaraz przetestuje.

 4. Witam serdecznie,
  klarownie, jasno i zwięźle. Wielkie dzięki za włożoną i publikowaną pracę. Zacząłem pod wpływem tych informacji na powrót używać LR. Kiedyś wydawał mi się mało przydatny , przecież w Bridge mam wszystko. A jednak LR może służyć lepiej za dużo mniejszą cenę. Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy obsługi LR. Choć wiele informacji już znam to co dla nowych użytkowników jest “nowe” bardzo chętnie sobie odświeżam i zaczynam stosować. A kiedyś tylko “wiedziałem”.

 5. Witam serdecznie, instrukcje sa przejrzyste, tresciwe i “lagodnie” wprowadzaja nowego uzytkownika w swiat Lightrooma. Czekam z niecierpliwoscia na nastepne porady.

 6. Zaciekawił mnie Lightroom, chciałbym więcej dowiedzieć się na jego temat. Kiedy będzie kurs video i ile będzie kosztować?

 7. Materiał warty obejrzenia, czekam na kolejne części, choć sądząc po ilości komentarzy pewnie się nie doczekam ;-)

 8. Robi się coraz ciekawiej. Odpowiadając na pytanie moim zdaniem lepszy jest podział na etapy. Dla mnie są to nowe informacje, więc łatwiej przyswoić “po kawałku”.

 9. Witam, 
  Materiał bardzo fajnie nagrany , wszystko wytłumaczone tak jak powinno być , odpowiadając na pytanie to codziennie po jednym :)

 10. Przystępnie nagrane video,szybko łapię nowe programy-można pokazać cały materiał od razu.Pozdrawiam.

 11. Jestem zainteresowany dalszymi poradami gdyż pragnę dopiero rozpocząć pracę z tym programem. Obejrzałem dotychczasowe filmy i bardzo dużo mi one rozjaśniły. Nie wiem czy byłaby możliwość pobrania powyższych wideo i następnych. 

 12. Witam. Czy VIDEO-3 ujrzało światło dzienne? :-)
  Szukam właśnie dobrego sposobu na tagowanie zdjęć i późniejsze ich przeszukiwanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *