Zapraszam na warsztaty “fotografia w podróży”

Warsztaty “fotografia w podróży” to nasz nowy projekt. Po raz pierwszy wychodzimy z naszą ofertą poza Internet. Powiem szczerze, że jest to dla mnie osobiście nowe doświadczenie i mam pewną tremę czy się uda. Z drugiej strony liczę na to, że w ten sposób uzupełnimy pewną lukę. Przecież nie każdy lubi czytać książki, nie każdy dobrze uczy się czytając. Niektórzy potrzebują “żywego” kontaktu z “mistrzem”, czasem zamiast książki, a czasem po przeczytaniu książki. Chcemy dać właśnie taką możliwość.

Szczególnie cieszy mnie, że udało się wprowadzić do programu warsztatów panel dyskusyjny. Zostaną NA ŻYWO omówione zdjęcia 30 uczestników warsztatów. To jest olbrzymia wartość sama w sobie, nie wiem czy ten jeden panel nie powinien kosztować tyle co cały warsztat. Na pewno byłby tego warty.

I jeszcze jedno, warsztaty nazywają się “fotografia w podróży” – nie musisz być jednak podróżnikiem aby wziąć w nich udział. Podróżować można daleko i blisko, jeżeli lubisz czasem “wypaść” z aparatem poza miasto, to z pewnością warsztaty są również dla Ciebie. Zapraszam.

Szczegóły na stronie http://www.fotografiawpodrozy.pl/.

Jeżeli zamierzasz wziąć udział w warsztatach, daj znać w komentarzach. Jeżeli nie – szepnij słowo znajomym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *