Po co i na co?

Jaki jest sens tworzenia nowego bloga o fotografowaniu skoro wszyscy na fotografi znają sie świetnie. A może jednak nie wszyscy? Ten blog jest właśnie dla tych, którzy o fotografii chcą się dowiedziec jeszcze więcej. Dla tych, którzy wciąż poszukują, tak jak ja, autor tego bloga.

Dlaczego ja? Czy jestem ekspertem? Nie – podobnie jak Ty jestem amatorem, ale z chęcią podzielę się z Tobą wiedzą, którą już zdobyłem i tą, którą zdobywam na codzień, mając do czynienia z literaturą i ludźmi, którzy o fotografii wiedzą więcej niż ja.

Czy na tym skorzystasz? Jestem przekonanany że tak.

Czy ja na tym skorzystam?  Mam nadzieję, że tak.

Wszakże, jak ktoś mądry powiedział, najwięcej wiedzy się zdobywa ucząc innych.

no to zaczynamy…

2 odpowiedzi do “Po co i na co?”

  1. Ja sie bardzo ciesze ze trafilam na ten oto blog gdzie milo sie czyta porady , które sa podparte filmikiem. Nie wiem o fotografi duzo chce wiedziec wiecej takze w sam raz jak dla mnie:) bo troszke mnie odpychaja fora i inne blogi gdzie wszyscy wszystko juz wiedza i pewne watki sa juz nie poruszane bo wszyscy dochodza do wniosku”PO CO O TYM PISAC PRZECIEZ TO KAZDY WIE|”Czytajac cenne wskazówki , motywuje sie  do dzialania:)Wiec  prosze o wiecej!:) na pewno bede tu zagladac częsciej:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *